Slapukų politika

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie patalpinami Jūsų kompiuteryje iš tinklapių, kuriuose lankotės. Jie plačiai naudojami tam, kad galėtų tinkamai funkcionuoti tinklapiai, tinklapiai dirbtų efektyviau, slapukai taip pat teikia tam tikros informacijos tinklapių savininkams. Žemiau pateikiame informaciją, kur išsamiau paaiškinta tai, kas yra mūsų naudojami slapukai ir kodėl mes juos naudojame.

Būtinai reikalingi slapukai

Šie slapukai būtini tam, kad tinklapis veiktų ir mūsų sistemose jis neišsijungtų. Tokie slapukai paprastai nustatomi kaip atsakas į Jūsų atliekamus veiksmus, susijusius su paslaugų užklausomis, tokiomis, kaip privatumo nustatymų atlikimas, prisijungimas ar formų pildymas.

Savo naršyklę galite nustatyti taip, kad ji blokuotų tokius slapukus arba apie jų naudojimą įspėtų, tačiau tokiu atveju tam tikros tinklapio dalys gali neveikti. Šiuose slapukuose nesaugoma jokia asmens identifikavimo informacija.

Veikimo slapukai

Šių slapukų pagalba skaičiuojamas apsilankymų skaičius tinklapyje ir srauto ištekliai, o tuo pagrindu mes galime tobulinti savo tinklapio veikimą. Jie padeda mums žinoti, kuriuos puslapius lankytojai lanko dažniausiai, kurie yra mažiau populiarūs, galime stebėti lankytojų judėjimą mūsų tinklapyje.

Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio ir anonimiška. Jei neleisite naudoti šių slapukų, tada mes nežinosime, kada lankėtės mūsų tinklapyje ir negalėsime stebėti jo veikimo.

Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia užtikrinti geresnį tinklapio funkcionalumą ir atlikti jo personalizavimą. Jie gali būti nustatyti ir mūsų, ir trečiųjų šalių, kurių paslaugas mes įdėjome į savo puslapius.

Jei neleisite naudoti šių slapukų, tada tam tikros paslaugos arba visos paslaugos gali tinkamai neveikti.

Tiksliniai slapukai

Šie slapukai gali būti nustatyti mūsų reklamos partnerių. Jie gali būti naudojami tų kompanijų, kurios nori surinkti informaciją apie Jūsų interesų profilį bei pagal tai rodyti atitinkamas reklamas kituose tinklapiuose. Šiuose slapukuose tiesiogiai nesaugoma jokia asmeninė informacija, tačiau jie pagrįsti unikaliu Jūsų naršyklės ir internetinio įrenginio identifikavimu. Jei neleisite naudoti šių slapukų, gausite mažiau tikslinės reklamos.

Socialinių tinklų slapukai

Šiuos slapukus nustato įvairių socialinių tinklų paslaugų teikėjai, kuriuos mes esame pridėję prie savo tinklapio, kad Jūs galėtumėte dalintis savo turiniu su savo draugais ir įdėti jį į įvairius tinklus. Jie gali nustatyti Jūsų naršyklę kituose tinklapiuose ir tuo pagrindu sukurti Jūsų interesų profilį. Tai gali turėti įtakos Jūsų lankomų kitų tinklapių turiniui ir matomiems rodiniams.

Jei neleisite naudotis šiais slapukais, galite nematyti ar negalėti naudotis šiais dalinimosi įrankiais.

Kaip tvarkyti pirmenybinius nustatymus: 

Daugelyje tinklapių suteikiama tam tikra galimybė kontroliuoti didžiąją dalį slapukų per naršyklės nustatymus. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant tai, kurie slapukai buvo nustatyti ir kaip juos tvarkyti ir ištrinti, apsilankykite www.aboutcookies.org ar www.allaboutcookies.org.

Jei norite nustatyti parinktį, kad Jūsų nestebėtų “Google Analytics” jokiame puslapyje, apsilankykite https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Mes planuojame patobulinti savo slapukų įrankį tam, kad daugiau vartotojų galėtų pakeisti savo slapukų nustatymus po pirminio pasirinkimo.

Dėl informacijos apie tai, kaip mes tvarkome asmeninę informaciją mūsų tinklapiuose, žr. Mūsų Privatumo politiką adresu: https://atraskskoni.lt/privatumo-politika/